Aluminium dampscherm met korrel structuur 0,100mm x 1000mm x 25m
Ideaal om leidingen die zijn voorzien van isolatiemateriaal te bekleden. Hiervoor heeft dit dampscherm, geproduceerd uit hoogwaardige aluminiumfolie, een speciaal grof korrelreliëf meegekregen. Dit heeft als voordeel dat het vanzelf krult om leidingen en pijpen, wat zeer gemakkelijk werkt. Ook is het op eenvoudige wijze te fixeren met een van onze aluminium tapes. Daarnaast geeft het gelijk een decoratieve look en is het gemakkelijker te reinigen dan onbeschermde isolatiematerialen.
Tenslotte is de folie dankzij het motief extra sterk en heeft het een hoge reflectiewaarde, waardoor het ook geschikt is om te gebruiken als dampscherm bij systeemwanden, daken en vloeren. Door het hoge smeltpunt zijn er legio toepassingen voor dit type dampscherm, denk bijvoorbeeld aan steenovenisolatie.
Eigenschappen:
- Decoratief geperst reliëf
- Extra sterke folie
- Sd – waarde > 5.000 m
- Smeltpunt 580 °C - 600 °C
- Artikelnummer: AF12102
- Product: Dampscherm 100my
- Type: Aluminiumfolie met grove korrel structuur
- Dikte: 100my = 0,100mm (dichtheid: 2,7 g/cm³)
- Breedte: 100 cm
- Lengte: 25 meter
- Oppervlak: 25 m²
- Kleur: Zilver/Zilver
- Gewicht: Ongeveer 7 kg./rol
- Kwaliteit: Zuiver aluminiumfolie, legering 1050 A met ruwe korrel in reliëf, zacht
- sd-waarde: > 5.000 m equivalente luchtlaagdikte
- KENMERKEN: (van de folie)
- Treksterkte (LD): In de lengterichting: 65-85 N/mm2
- Treksterkte (CD): Dwarsrichting: 65-85 N/mm2
- Breukrek (CD): In de lengterichting: 8,2 - 19 %
- Breukrek (LD): Dwarsrichting: 8,2 - 19 %
- Brand classificatie: A1 volgens DIN 4102 en EN 13501-1 / Smeltpunt bij 580 °C - 600 °C
- Wettelijk: Alle gegevens zijn gebaseerd op onze kennis en ervaring. Ze zijn bedoeld als een advies zonder juridisch bindend karakter.